GLASS & CERAMICS / Art Glass / Vase 5475426
nr 547 5426
VASE
Lenght: ()
Gallé, höjd: 21 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 1300
Monday October 20 2008
at 17:07:58
100 kr
600 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr